• Warsztaty produkcji świec i wosków sojowych - Twórz magię zapachów wraz z nami

Warsztaty produkcji świec i wosków sojowych

Chcesz zacząć biznes związany ze sprzedażą świec? Zapraszam na warsztaty z serii "Mój sojowy biznes". 

Przykładowe elementy programu:

Co potrzebuję, aby robić świece?
Jak legalnine sprzedawać świece?
Jak planować kolekcje zapachów?
Jaka jest moja grupa docelowa i jak z nią pracować?
W ramach spotkania będziesz mieć możliwość poznania bardzo dużej liczby zapachów najlepszych producentów, które mam w swoim magazynie.

Sprawdź dostępne terminy szkoleń na stronie. 
Jeśli nie widzisz terminu idealnego dla siebie lub potrzebujesz szkolenia indywidualnego, napisz do mnie. 

 

Urodziny, wieczór panieński, spotkanie przyjaciół
Wspólne robienie produktów sojowych to fantastyczny sposób spędzenia czasu z bliskimi. W czasie warsztatu wykonasz woski zapachowe, zawieszki woskowe i podgrzewacze, wybierzesz swoje ulubione zapachy W luźnej atmosferze, w klimatycznym otoczeniu pracowni Świece.Woski.Po_prostu w Skierniewicach spędzisz niezapomniane chwile.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników na warsztaty przyjmuję max. 12 osób. W pracowni jest możliwość przygotowania poczęstunku dla uczestników, są przygotowane miejsca odpoczynku i pogaduch.

Zbierz grupę min. 5 osób i napisz do mnie, aby ustalić termin. Warsztaty trwają ok. 2 godzin. Minimalny wiek uczestników to 10 lat. 


Warsztaty firmowe
Zapraszamy na nasze profesjonalne warsztaty tworzenia produktów sojowych dla pracowników firm.  Warsztat mże odbyć się w miejscu wskazanym przez organizatora, jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich potrzeb. W takim przypadku, potrzebne będą stoły i krzesła na uczestników. Możesz być pewien, że zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia i surowce do przeprowadzenia warsztatów.

Ciekawym rozwiązaniem jest też warsztat online, który dostarczą Ci nie tylko wiedzy, ale również praktycznych umiejętności w produkcji wyrobów sojowych.

Dysponujemy sprzętem video, który umożliwia nam prowadzenie profesjonalnych transmisji online. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci interaktywne i dynamiczne warsztaty, które odbywają się w czasie rzeczywistym. Przesyłamy Ci przesyłki z surowcami, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć produkty na żywo podczas spotkania online.


Aby uzyskać więcej informacji i otrzymać indywidualną ofertę, prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@swiecewoskipoprostu.pl. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w organizacji warsztatów, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dołącz do naszych warsztatów i rozwijaj swoje umiejętności w produkcji wyrobów sojowych razem z naszym doświadczonym zespołem. Przeżyj interaktywne i inspirujące spotkania online lub wybierz lokalizację, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Czekamy na Twój kontakt!baner-1920x550-STRONA-3b.jpg