• Współpraca

Jestem otwarta na różne formy współpracy, a do każdego zlecenia podchodzę z nową energią i pomysłami.

Poniżej przedstawiam kilka przykładowych pomysłów. Jeśli masz inny - koniecznie daj znać.

1. Sprzedawaj produkty Świece. Woski. Po_prostu w swoim sklepie

Chcesz sprzedawać moje produkty w swoim hotelu, salonie spa, kwiaciarni czy księgarni? Taki asortyment doskonale podkreśli charakter tego miejsca. Jeśli chcesz rozszerzyć ofertę swojego sklepu o świece sojowe, jesteś w doskonałym miejscu. Manufaktura Świece Woski Po Prostu działa na polskim rynku od 3 lat. W tym okresie wypracowała status marki wiarygodnej, stablinej, wypuszczającej produkty najwyższej jakości. Szybko zyskuje na popularności, a liczba wracających klientów świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu. 

2. Świece na wesele, świeca na prezenty dla gości 
Jeśli planujesz rodzinną imprezę, w czasie której chcesz wręczyć prezenty gościom - z przyjemnością pomogę. Zaskocz swoich gości niespotykanym prezentem, który na długo będzie się im kojarzył z miłymi chwilami. Pomogę Ci wybrać wielkość świecy lub wosku zapachowego do kominka, razem określimy zapachy oraz spakuję zamówienie tak, aby pasowało do klimatu wydarzenia.


3. Świece i woski dla firmy 

Świece czy woski zapachowe to doskonałe pomysły na prezenty w zróżnicowanych budżetach. Od prostej zawieszki woskowej aż do zestawów składających się z kominka, wosków i podgrzewaczy.

Jeśli wśród produktów nie znajdujesz takiego, który odpowiadałby Twoim potrzebom, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać informacje o możliwości personalizacji. Inne naczynie? Inny zapach? Inna etykieta? To wszystko jest możliwe.

Doradzę Ci, jak podkreślić cechy prezentu, aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo.

Świece z logiem to również doskonały element wyróżniający Cię spośród konkurencji! Jeśli w Twoim sklepie, salonie czy sklepie klienci będą wyczuwali charakterystyczny zapach, już zawsze będą Cię z nim kojarzyli. Aromamarketing to fakt! 

Zamawiając produkty Świece.Woski. Po_prostu wspierasz polską markę pracującą z najwyższą dbałością o środowisko w duchu lesswaste i minimalizmu.

4. Produkty pod markę własną, świece white label 

Jeśli planujesz prowadzenie do swojej firmy świec lub wosków zapachowych, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Zyskasz pewność, że świece i woski przez nas produkowane to efekt wielu setek godzin prób i testów, które zaowocowały dopracowaniem receptur. 

Obecnie pracujemy z kilkunastoma podmiotami sprzedającymi nasze produkty pod swoją marką. Zyskują stabilnego partnera, który dostarcza im dokładnie takie świece, jakie chcą widzieć w swoim asortymecie. 

Możesz mieć wpływ na wiele etapów produkcji: 
- ustalimy z Tobą zapachy - w tym również takie, które będziesz mieć na wyłączność, 
- dopracujemy opakowanie, aby pasowało do Twojej marki. Współpracujemy z producentami opakowań, którym ufamy,
- wysłuchamy Twojej wizji etykiet, a nasi graficy przygotują kilka projektów, 
- potrzebujesz sesji zdjęciowej dla swoich nowych świec? Nic łatwiejszego! Współpracujemy z fotografami od sesji produktowych i lifestylowych, dzięki którym Twoje świece pokażą się klientom z najlepszej strony. 


baner-1920x550-STRONA-kwiatki2(1).jpg