Święta coraz bliżej, powoli zaczyna się gorączka zimowych zakupów, prawda? Jaki wybrać prezent dla przyjaciółki, która lubi świece? Co dać teściowej pod choinkę? Spróbujmy razem pokombinować! 

Świece zapachowe 

Pojedyncza świeca zapachowa to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeśli znamy jej gust zapachowy. To również świetny plan na prezent na parapetówkę czy odwiedziny u znajomych w domu - dajemy coś nie tylko im, ale też ich domowi. 

Warto wybrać zapachy uniwersalne, ciepłe, otulające, ale niezbyt słodkie, np. Czara Ognia, Stambuł lub Nowy Orlean

Zestaw wosków zapachowych

Jeśli wiemy, że osoba, której chcemy coś podarować, ma kominek do wosków, to idealnym pomysłem jest zestaw wosków, np. w zimowych zapachach. W tym roku mamy dwie propozycje, które nie dość, że dają mnóstwo pięknego aromatu, to również wyglądają niesamowicie. 

Jest to niby kalendarz adwentowy - niby, ponieważ nie ma na sobie 24 okienek, a składa się z 10 wosków, które z powodzeniem pomogą odliczać dni do Świąt lub po prostu uprzyjemnią zimowe miesiace. Napis "Wszystkiego pachnącego" jest uniwersalny. 

Błyszcząca lub biała bombonierka zimowa, to prawdziwa dama tych Świąt! Zawiera 9 okienek na woski w świątecznych kształtach i z powodzeniem zastąpi bombonierki z czekoladkami. 

Zestaw kominek + woski + podgrzewacze 

A jeśli osoba, której kupujesz prezent, nie ma kominka? Nic straconego! Wybierz dla niej kominek, woski i podgrzewacze, aby podarować pełny zestaw niezbędny do osiągnięcia pięknego zapachu w domu. 

Ciekawa jestem, jaki typ prezentów wybierasz najczęściej?